Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК привітав жительку Недригайлова з 90-річним ювілеєм

Дата: 11.09.2020 12:40

11 вересня 2020 року відзначає свій 90 – річний ювілей жителька селища Недригайлів  МАКАРЕНКО Поліна Максимівна.

Поліна Максимівна  закінчила 4 класи місцевої школи, з 14 років працювала в місцевій швейній артілі. У роки Другої світової війни, будучи підлітком, активно допомагала місцевому колгоспу: сапувала буряки, збирала та носила до машин картоплю, виконувала інші роботи. Більше 35 років пропрацювала швачкою, після чого довгий час робила комендантом у Недригайлівському ВПУ - 41.

Поліна Максимівна рано овдовіла, залишившись з двома дітьми на руках. Вона і до цього часу щиро дякує усім добрим людям, які допомогли на той час і будинок добудувати,   і дітей на ноги підняти.

З 90 – річним ювілеєм Поліну Максимівну  привітав Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, який побажав бабусі міцного здоров’я та довголіття.

Багато теплих слів було сказано у адресу ювілярки, адже цього дня до Поліни Максимівни зїхалися  рідні та гості з Недригайлова, Сум, Дніпра.