Відбулася робоча нарада з питань проектування центральної дороги в селищі Недригайлів

Дата: 17.09.2020 16:41

17 вересня  в приміщенні Недригайлівської селищної ради за участю голови Недригайлівської районної державної адміністрації Володимира Діхтяра, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Недригайлівської селищної ради Валентина Акімова,  начальника технічного відділу та якості дорожніх робіт Служби автомобільних доріг у Сумській області Євгенія Масалітіна,  головного інженера проекту Сумського відділу комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор» Олександра Геліха,  начальника відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Недригайлівської селищної ради Володимира Федая відбулася робоча нарада по питанню прийняття проектних рішень проектування «Поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від Недригайлівського РЕМу до повороту на вулицю Зарудка в смт Недригайлів).

Були розглянуті можливі конструкції дорожнього одягу,  обговорені основні питання стосовно улаштування узбіч,  відновлення тротуарів після проведення дорожніх робіт, будівництва нових ділянок тротуарів, благоустрою центральної частини смт Недригайлів, облаштування пішохідних переходів, огородження вздовж тротуарів та найболючіше питання дорожньої розмітки в районі Маркета «Посулля» смт Недригайлів. Пропозиції стосовно рішень наради будуть надані на розгляд керівництва Служби автомобільних в Сумській області.