Спортивні вихідні Недригайлівської громади. Чергові перемоги

Дата: 21.09.2020 15:13

19 вересня  на стадіоні КСК «Колос» Недригайлівська дитячо-юнацька спортивна школа  провела свою першу календарну гру з футболу у Першій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги Сумщини серед юнаків 2007-2008 року народження. Суперником наших вихованців була команда ДЮСШ «Охтирка» м. Охтирка. Рахунок зустрічі 5:3 на користь наших вихованців. Наступну зустріч планується провести  26 вересня з командою ДЮСШ «Лебедин» м. Лебедин.

Цього ж дня у м. Ромни відбувся Відкритий турнір з боротьби дзюдо Участь узяли понад 250 спортсменів з міст Полтава, Кременчук, Дружба,  Шостка,  Кролевець, Тростянець,  Охтирка, Глухів,  Лохвиця,  Суми (6 команд), Ромни, села Комиші і селища Недригайлів. У запеклій боротьбі чудово виступили спортсмени з Недригайлівської ДЮСШ, посівши ІІ місця  (Ярослава КОБИХНО, Альона САВОСЬКО,  Альона КУБІШИНА). Бронзовими призерами стали  Валерія УДОВІЧЕНКО Марія ФЕДИНА. Від спонсорів змагань переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Спортсменів підготували тренери-викладачі Недригайлівської ДЮСШ Людмила КОЛОТ та  Сергій ШЕВЦОВ.