Селищним головою проведено апаратну нараду

Дата: 21.09.2020 16:33

21  вересня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено  апаратну нараду. Під час наради обговорювались питання роботи структурних підрозділів селищної ради за минулий тиждень.

Начальник відділу  містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Федай доповів присутнім про підготовку до проведення капітального ремонту дороги по вул.Зарудка в смт Недригайлів.

Директор Недригайлівської СЗОШ І-ІІІст (опорний заклад) Наталія Колоусова довела до відома про ситуацію з захворюваністю школярів.

Заступник селищного голови Валентин Акімов  проінформував про проведену заміну ламп вуличного освітлення в селах Гринівка та Хоружівка, ремонт доріг Гринівка-Маршали та Зелене - Іваниця, видалення аварійних дерев в населених пунктах громади, ремонт гідроспоруди в с.Хоружівка, організацію проведення єдиного санітарного дня та ряд інших питань.

Продовжуючи апаратну нараду, керівник громади звернув увагу на проведенны заходів до Дня партизанської слави.

Окреслюючи завдання на поточний тиждень, селищний голова зобов’язав відповідальних осіб тримати на особистому контролі ситуацію із коронавірусною інфекцією, відновленням навчального процесу в Недригайлівській СЗОШ, надходженням коштів до місцевого бюджету, перерахуванням коштів на підвезення учнів сільськими радами та інших питаннях.