Робоча зустріч з питань капітального ремонту дороги по вулиці Зарудка

Дата: 25.09.2020 08:11

24 вересня відбулася робоча зустріч з питань капітального ремонту дороги по вулиці Зарудка в селищі Недригайлів за участю начальника відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимира ФЕДАЯ, головного інженера проекту ДП «Укрдіпродор» Олександра ГЕЛІХА, інженера технічного нагляду ТОВ «Кластер Інжиніринг» Михайла ГОНЧАРЕНКА, представника підрядної організації ТОВ «Данко», виконроба Олександра ЖИВОТОВСЬКОГО.

Були обговорені терміни початку капітального ремонту дороги по вулиці Зарудка, конструкції дорожнього покриття, контролю якості та інші питання, пов’язані з виконанням робіт, які планується розпочати найближчим часом.