Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Всеукраїнським  Днем дошкілля

Дата: 25.09.2020 08:37

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського Дня дошкілля.

Сердечно дякую Вам  за вірність обов’язку і покликанню, за щоденну працю, що збагачує світ знаннями,  милосердям та людяністю, за тепло й турботу, які ви вкладаєте  в наших дітей.

Хай Вас ніколи не покидають рішучість і оптимізм, завзяття і удача, а професійний досвід, глибоке розуміння своєї справи будуть надійними супутниками в усіх починаннях.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку і тепла. Хай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їх батьків, підтримкою колег та постійним творчим пошуком.

З повагою Недригайлівський селищний голова  Ігор ОСТАПЧУК