Дата: 25.09.2020 08:30

У період з 22 по 22 вересня цього року у м. Очаків Миколаївської області відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України  з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження. У змаганнях, які проводилися спільно з Національним олімпійським комітетом України, взяли участь спортсмени з усієї України.     Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні. Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені почесними дипломами, а в особистому – дипломами, медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
  Учениця Недригайлівської ДЮСШ Альона САВОСЬКО отримала на Чемпіонаті України з дзюдо бронзову нагороду, а також виконала норматив "Кандидат у майстри спорту України", з чим ми її вітаємо та бажаємо подальших перемог. Спорсменку підготувала тренер-викладач Недригайлівської ДЮСШ Людмила Колот.