Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК привітав шанованого в селищі голову ветеранської організації працівників органів внутрішніх справ

Дата: 02.10.2020 13:59

2 жовтня святкує свій поважний 80-річний ювілей  житель селища Недригайлів, шанована людина  БОЙКО Михайло Петрович. З цією датою його  привітали Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО.  БОЙКО Михайло Петрович більше 32 років свого життя віддав службі в органах внутрішніх справ, після цього – 10 років роботі на посаді директора районної організації Товариства сприяння обороні України. Веде активний  спосіб життя. Є членом президії районної ветеранської організації, головою ветеранської організації працівників органів внутрішніх справ.

З дружиною, Катериною Іванівною, прожили разом більше 55 років, виховали 2-х дітей, дочекалися 4-х онуків та 2-х правнуків.
   Вітаючи ювіляра, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК бажав йому міцного здоров’я, активного довголіття, любові і поваги оточуючих та усіляких гараздів.