ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ ТА ГРАМОТАМИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 05.10.2020 16:34

2 вересня  для освітянської спільноти  Недригайлівської селищної ради в рамках урочистостей до Дня працівників освіти відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту проведено святкову онлайн-нараду. З вітальним словом до працівників закладів освіти звернулася начальник відділу Сердюк Н.В., яка зазначила, що ряд педагогічних працівників за професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, результативну роботу з учнями та вихованцями та з нагоди Дня працівників освіти відзначено високими нагородами: нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака»  - голова профспілкової організації Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) Грицун В.Г., Почесною грамотою Сумської обласної ради -  учитель біології Гринівського НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  Дяченко Л.Л., Грамотою Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – завідувач Іваницького ДНЗ Мірошниченко Л.В.

За багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги реалізації державної політики у галузі освіти, якісний методичний супровід освітнього процесу та з нагоди Дня працівників освіти грамотою Недригайлівського селищного голови нагороджено завідувача методичного кабінету Коваленко Т.М.

Грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління Недригайлівської селищної ради та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено працівників закладів освіти: В’юн Ірину Володимирівну, учителя початкових класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад). Юрченко Аліну Олександрівну, учителя початкових класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Бузову Наталію Сергіївну, заступника директора з НВР Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Батіг Людмилу Андріївну, вихователя по супроводу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Колот Людмилу Миколаївну, тренера-викладача Недригайлівської ДЮСШ Дуденко Яну Миколаївну, вчителя початкових класів Хоружівського НВК: «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ», Дяченка Івана Михайловича, вчителя географії Гринівського НВК: «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ, Мірошниченко Зою Михайлівну, завідувача Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Гмирю Світлану Михайлівну, прибиральницю службових приміщень Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Кіяшко Галину Петрівну, прибиральницю службових приміщень Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Тимченко Світлану Іванівну, прибиральницю службових приміщень Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Сусіденка Вячеслава Івановича, сторожа Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Гнатенко Ніну Михайлівну, прибиральницю службових приміщень Гринівського НВК: «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ», Литвиненко Валентину Анатоліївну, помічника вихователя Іваницького ДНЗ «Сонечко», Васько Любов Миколаївну, завгоспа Хоружівського НВК: «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ», Ковальову Надію Іванівну, вихователя-методиста Недригайлівського ДНЗ «Барвінок», Олійник Аллу Григорівну, секретаря відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, Стетюху Ларису Миколаївну, практичного психолога Недригайлівського інклюзивно-ресурсного центру.

За багаторічну, самовіддану працю Сердюк Н. В. висловила слова подяки вчителю-пенсіонеру Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Коваль Марії Йосипівні.

До вітального месенжу долучився Недригайлівський селищний голова Остапчук Ігор Вікторович, який адресував педагогам найтепліші та найщиріші  привітання та    побажанням  міцного здоров’я, невичерпної наснаги, творчого оптимізму, достатку та злагоди в родинах!