На засіданні виконавчого комітету слухали підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради та бюджету за 9 місяців 2020 року

Дата: 15.10.2020 15:22

15 жовтня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стало  питання «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020 -2021 роки та бюджету за 9 місяців 2020 року».

Виступаючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК наголосив на тому, що за 9 місяців 2020 року доходів загального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 30990,7 тис.грн. Затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,0%. У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження збільшилися на 2413,6 тис.грн., або на 8,4%.

ПДФО (податку на доходи фізичних осіб) отримано 17669,9 тис.грн.  Виконання склало 99,6 % до затверджених показників. У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження збільшилися на 1384,4 тис.грн., або на 8,5%.

Плати за землю отримано 2879,4 тис.грн., що становить 100,1% до затверджених показників. У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження зменшилися на 47,9 тис.грн., або на 1,6%. Зменшення відбулося внаслідок звільнення платників податків від сплати податку за березень.

По єдиному податку с/г виробників планове завдання виконано на 100,3% (затверджено – 1778,0 тис.грн., надійшло 1783,7 тис. грн.). У порівнянні з відповідним  періодом 2019 року надходження по єдиному податку с/г виробників збільшилися на 451,1 тис.грн., або на 33,9%.

По єдиному податку планове завдання виконано на 100,0% (затверджено та надійшло 3110,8 тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження по єдиному податку збільшилися на 453,8 тис.грн. або на 17,1%.

По акцизному податку планове завдання виконано на 100,0% (затверджено 3845,7 тис.грн., надійшло 3845,8 тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом 2019 року надходження збільшилися  на 128, 2 тис.грн. або на 3,4%.

Члени виконкому також заслухали питання «Про стан працевлаштування випускників Державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище» та загальноосвітніх шкіл  Недригайлівської селищної ради»,  «Про хід виконання Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2019-2022 роки».

Також була затверджена мережа закладів освіти Недригайлівської селищної ради на 2020-2021 навчальний рік, прийняті рішення про надання матеріальної допомоги    на    поховання 1 особі, про знесення   аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради та інші.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК,  начальник  відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО,начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир ФЕДАЙ, головний спеціаліст  відділу по управлінню майном  та житлово-комунальним господарством селищної ради Віктор ЛУЦЕНКО.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного засідання виконавчого комітету взяли заступник голови виконавчого комітету Анатолій СИРОТЕНКО, члени виконавчого комітету Алла ЛОМОНОС, Наталія КОЛОУСОВА,  Ольга ПРОКОПЧЕНКО, Ірина ПОСТОЄНКО, Тетяна НЕМЕНКО.

Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК у черговий раз  наголосив на дотриманні усіх карантинних вимог та правил.