Увага!!! У соціальній мережі Фейсбук створена фейкова сторінка Ігоря ОСТАПЧУКА

Дата: 19.10.2020 11:10

Повідомляємо мешканців Недригайлівської селищної ради про фейкову сторінку у соцмережі Facebook, створену нібито Недригайлівським селищним головою Ігорем ОСТАПЧУКОМ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100056609951593.

Більше всього, сторінка створена з метою  маніпуляції громадською думкою та поширенні дезінформації у період передвиборчої агітації.

Скарга про наявність фейкової сторінки вже подана до Facebook. Скарга прийнята, але через навантаження у зв’язку з коронавірусом вона розглядатиметься довше, ніж завжди.

«Ця сторінка – безумовно фейк, мета створення якої, думаю,  незабаром проявить свої дійсні цілі. На зазначеній сторінці від мого імені сьогодні уже погоджено спілкування з 1788 особами. У зв’язку з цим прошу користувачів мережі, а особливо знайомих та друзів, не враховувати будь-яку інформацію, яка буде поширюватися через цю сторінку. Ні я, ні інші особи за моїм дорученням цю сторінку не створювали, тому я не відповідаю за те, що там буде опубліковано, як і за те, що буде надходити вам з додатку «Facebook Messenger». До речі, навіть дата мого народження на «моїй» сторінці вказана неправильно. Я також прошу ЗМІ не користуватися інформацією з цього ресурсу», – прокоментував Ігор ОСТАПЧУК.