ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ОСТАПЧУКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ВЛАСНОЇ СТОРІНКИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK

Дата: 20.10.2020 08:50

Я, Недригайлівський  селищний голова ОСТАПЧУК ІГОР ВІКТОРОВИЧ, повідомляю мешканців Недригайлівської селищної ради про те, що я не маю жодної власної сторінки у соціальній мережі Facebook та інших соціальних мережах.

Сторінки,  створені у соціальних мережах від мого імені, є  сторінками інших осіб, створених для маніпуляції громадською думкою та поширенні дезінформації у період передвиборчої агітації.

Скарга про наявність фейкової сторінки вже подана до Facebook та до правоохоронних органів.

Створювачі цієї сторінки уже оприлюднили нібито моє звернення про підтримку одного з  кандидатів на посаду Недригайлівського селищного голови та про мій самовідвід.

У зв’язку з цим ще раз прошу користувачів мережі, а особливо знайомих та друзів, не враховувати будь-яку інформацію, яка буде поширюватися від мого імені у соціальних мережах. Ні я, ні інші особи за моїм дорученням сторінки у соцмережах  не створювали, тому я не відповідаю за те, що там буде опубліковано, як і за те, що буде надходити вам з додатку «Facebook Messenger». Я також прошу ЗМІ не користуватися інформацією з цього ресурсу.