Недригайлівський селищний голова ІГОР ОСТАПЧУК провів нараду з питань подальшого функціонування медичних закладів громади

Дата: 22.10.2020 15:03

21 жовтня у Недригайлівській селищній раді проведена нарада  з питань подальшого функціонування медичних закладів громади,  у якій взяли участь представники КНП «Недригайлівська лікарня» та КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», голова Недригайлівської райдержадміністрації Володимир ДІХТЯР, заступники селищного голови Валентин АКІМОВ та Анатолій СИРОТЕНКО, начальники відділів селищної ради, інші зацікавлені особи.

У ході обговорення, з метою надання якісних медичних послуг жителям Недригайлівщини та недопущення виникнення соціальної напруги, було напрацьовано дорожню карту з утримання та фінансової підтримки закладів охорони здоров’я.

Нагадуємо, що Недригайлівською селищною радою 31 серпня 2020 року  було прийняте рішення «Про надання попередньої згоди на прийняття майна, об’єктів та закладів зі спільної комунальної власності територіальних громад Недригайлівського району до комунальної власності Недригайлівської селищної ради», яким передбачено прийняття до комунальної власності Недригайлівської селищної ради майна та об’єктів, в тому числі, КНП «Недригайлівська лікарня» та КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», який має у своїй структурі усі ФАПи, ФП та амбулаторії з їх проблемами та негараздами, які сьогодні на устах у жителів Недригайлівщини.  На черговій сесії селищної ради уже будуть затверджуватись акти приймання – передачі  закладів охорони здоровя.

«Недригайлівська селищна рада бере на свої плечі величезну ношу, але відмовитися сьогодні від закладів медичної галузі  не має права заради здоров’я  жителів», - прокоментував Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК.