Освітлена вулиця Кошового в селі Хоружівка

Дата: 23.10.2020 10:16

Завершилися роботи  з освітлення вулиці Кошового в селі Хоружівка. В ході робіт  прокладено 1,3 км лінії електропередач, на якій встановлено 20 ліхтарів  для вуличного освітлення.

Роботи з освітлення населених пунктів громади тривають. Сьогодні роботи планують проходити по вулицях Бережок, Першотравнева, Шмідта, що у Недригайлові.

Роботи з освітлення  вулиць населених пунктів громади проводяться планово, відповідно до заходів, затверджених Програмою економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020 - 2021 роки.

«Освітлення у населених пунктах – це безпека і комфорт наших громадян, тому ця робота буде активно проводитися і надалі», - зазначив Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК.