Відбулися заходи до Дня вигнання нацистських окупантів з України

Дата: 28.10.2020 11:58

28 жовтня – 76-та річниця з Дня вигнання нацистських окупантів з України. З цього приводу у  селищі Недригайлів, у населених пунктах громади  відбулося покладення квітів до пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни. У покладенні квітів до пам’ятних місць взяли участь представники селищної та районної влади, старостинських округів, організації ветеранів.

Ряд заходів пройшло у бібліотечних закладах та закладах освіти селищної ради.
Комунальний  заклад «Недригайлівська публічна бібліотека» розгорнув  книжкову  виставку «Солдатська доблесть», де представлені книги  відтворюють широку панораму подій Другої світової війни, висвітлюють внесок України у досягнення перемоги над нацизмом, розповідають про героїв, чия боротьба сприяла звільненню України. У відділі обслуговування дітей відбулася онлайн-презентація «Там, де війна, не місце дітям». У Іваницькому СБК - філії та Гринівському СК - філії пройшли онлайн-акції «Пам'ять вічно житиме в серцях!». Недригайлівський центр культури і дозвілля   підготував літературно-музичну онлайн-композицію «Ви землю для нащадків зберегли!»
Усі заходи пройшли з дотриманням санітарно-епідемічних вимог.
Кожна  річниця визволення України -  свято пам’яті і скорботи усіх жителів країни. За цією датою стоїть багато подій, які слід  ніколи не забувати. І сьогоднішні заходи є тому підтвердженням.