Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем соціального працівника!

Дата: 30.10.2020 11:46

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро і від душі вітаю вас з професійним святом - Днем соціального працівника!

Ваша діяльність є однією з головних ланок у здійсненні соціальної політики на території громади.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Здоров'я вам, щастя і благополуччя!

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК