Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА та начальника відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анни ТИМЧЕНКО з святом Дмитра 8 листопада

Дата: 06.11.2020 15:49
Кількість переглядів: 2026

Шановні жителі Недригайлівської селищної ради!

Недригайлівська громада  славиться  народними звичаями та обрядами. Селищні свята  завжди  були у нашому краї очікуваними і бажаними подіями.

Доброю традицією  8 листопада  для недригайлівців стало святкування  православного  свята Дмитра, яке супроводжується народними гуляннями та ярмаркуванням. Його відродженню активно сприяли виконавчий комітет та депутатський корпус Недригайлівської селищної ради,  підтримують  підприємці, сільськогосподарські підприємства, меценати, земляки та усі, кому небайдужий розвиток галузі культури.

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, свято не проводиться, але є велика надія, що у наступному році  воно порадує усіх нас своєю красою, ярмарковим розмаїттям, талантами!

Тож примножуймо  й надалі культурні традиції нашого селища на радість дітям і внукам нашим!

Щиро вітаємо всіх вас з святом Дмитра! Бажаємо  кожному з Вас розквіту і процвітання. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом. Наснаги, гарної перспективи, світлої долі. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині. Вірте в свої сили! Творіть! Божого Вам  усім  благословення!

З повагою Недригайлівський  селищний голова Ігор ОСТАПЧУК,

начальник  відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анна ТИМЧЕНКО