Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 20.11.2020 14:51

Щорічно в Україні проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Одним із пріоритетних завдань акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

У рамках акції «16 днів проти насильства» та з нагоди Всесвітнього  дня дитини відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради спільно з Недригайлівським бюро безоплатної правової допомоги проведено інформаційну зустріч з дітками – відвідувачами Недригайлівської  дитячої бібліотеки. З метою ознайомлення дітей з правилами безпечної подорожі, розвитку навичок застосування на практиці правових знань було проведено гру «Ліза подорожує світом». Задля надання можливості доступу до гри більшій кількості дітей, охочих до пізнання своїх прав, відділ праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради подарував  гру відділу обслуговування дітей комунального закладу  «Недригайлівська публічна бібліотека».