«Запали свічку пам’яті»

Дата: 28.11.2020 08:30

Кожну четверту суботу листопада ми вшановуємо жертв голодоморів, наймасштабніший з яких був у 1932-1933 роках.

Це геноцид українського народу, організований та спланований комуністичним режимом.

У селян відбирали худобу, урожай і все, чим можна було харчуватися. Дороги в великі міста перекривали, а тих, хто намагався прорватися, розстрілювали.

Оцінити кількість жертв неможливо через замовчування фактів, фіктивні причини смерті.

За різними даними, загинуло від 4 до 7 млн людей, хоча деякі історики вказують на 10-11 млн.

Діти віком від 6 місяців до 17 років - близько половини всіх жертв Голодомору.

Мета страшного злочину – знищити українців, придушити їх волелюбність.

Ми повинні пам’ятати ці страшні сторінки нашої історії й робити все можливе для поширення правди.

Традиційно цього дня в Україні проходить акція «Запали свічку пам’яті». О 16:00 на площах та у вікнах осель з’являються маленькі вогники-пам’яті жертв голодомору.

Приєднуймося - нехай по всій країні запалені свічки поєднають нас у спільному вшануванні тих, хто загинув страшною смертю.

Згадаймо наших рідних, на життєвий шлях яких припали ці жахливі роки.

Ми пам’ятаємо.