Відбулася перша апаратна нарада

Дата: 01.12.2020 17:13

1 грудня відбулася апаратна нарада при Недригайлівському селищному голові Костянтину Волкову, яка носила, насамперед, ознайомчий характер. В нараді взяли участь заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Шуда та Євгеній Яковенко, секретар селищної ради Ірина Постоєнко, керуючий справами виконавчого комітету Юлія Шевченко, старости,  керівники структурних підрозділів  та комунальних закладів селищної ради . Новообраний селищний голова озвучив свої бачення подальшого розвитку громади  та побажав присутнім плідної праці на благо наших жителів.  Далі кожен з учасників наради окреслив основні напрямки своєї роботи та плани на майбутнє.