Говорили про булінг у Хоружівському НВК

Дата: 04.12.2020 14:11

Під гаслом «СТОП БУЛІНГ», з метою запобігання в учнівському  середовищі будь-яких проявів насильства, 3 грудня головний спеціаліст Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру БВПД Вадим Терещенко ознайомив учнів Хоружівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради з таким явищем як «булінг», вплив цього явища на окрему особистість  і учнівський колектив в цілому, з методами профілактики насильства та запобігання, а також різновидами булінгу.
    Головний спеціаліст наголосив на тому, що кожне неправомірне діяння однієї людини відносно іншої не залишається без уваги та покарання. Правник під час лекції роздав кожному листівки для детального ознайомлення.

Довідково:

Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою:

вул. Сумська, 13, смт Недригайлів,Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29

з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район. E-mail: nedryhailivske@legalaid.sm.ua