Ветеранський футбол. «Кубок ФСТ «Колос»

Дата: 07.12.2020 10:44

У Сумах відбувся розіграш Кубку Сумського обласного фізкультуро-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед ветеранів 40+, присвяченого 70-річчю ГО ВФСТ "Колос". Участь у ньому взяли ветеранські команди Сумщини.

У півфінальних матчах ФК «Липова Долина» з рахунком 0:2 поступився команді «NG – Group» (Краснопілля), а команди «Колос»(Суми) та ФК «Ветеран»(Недригайлів) в основний час зіграли внічию – 1:1. А в серії пенальті з рахунком 3:2 програли недригайлівці.

У матчі за «бронзу» гравці ФК «Ветеран»(Недригайлів)» з рахунком 4:0 переграли ФК «Липова Долина». У недригайлівців забитими мячами відзначились - Юрій Сердюк, Руслан Дядченко, Ігор Постоєнко та Сергій Губарєв.

У фінальному поєдинку зійшлися «NG – Group» (Краснопілля) та «Колос»(Суми). Краснопільці, продемонструвавши прекрасну гру, перемогли з рахунком 6:2

Юрій Сердюк, голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини