Відбулося покладення квітів з нагоди Дня ліквідатора

Дата: 14.12.2020 11:36

14 грудня згідно з Указом Президента України щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І сьогодні, згадуючи ту страшну аварію,  ми віддаємо данину мужності й самовідданості учасників ліквідації її наслідків.

Цього дня в селищі Недригайлів відбулося покладення квітів до меморіальної дошки в на території Меморіалу Пам’яті та Слави за участю ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії, Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова, заступників селищного голови та керівників структурних підрозділів, керівника апарату Недригайлівської районної державної адміністрації Олександра Неменка.