Відбулося засідання виконкому

Дата: 21.12.2020 16:39

21 грудня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради в новому складі. Засідання виконавчого комітету провів селищний голова Костянтин Волков.Членами виконавчого комітету були розглянуті дванадцять питань порядку денного.Зокрема,було схвалено проєкт бюджету Недригайлівської селищної ради на 2021 рік, затверджено план роботи виконавчого комітету на 2021 рік, заслухано питання про стан дотримання антикорупційного законодавства в апараті та виконавчих органах селищної ради, про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території громади, про порядок організації проведення громадських робіт, про заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права громадян на звернення та інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

Детально з рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради можна буде ознайомитись на нашому сайті у розділі "Нормативні документи".