Вітання Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 11:22

Шановні недригайлівці, дорогі земляки!  Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!  Попереду нас чекає багато справ, подій, цікавих ідей. Вірю, що ми разом  зможемо успішно досягти поставлених цілей, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

У це світле свято хочу побажати бачити тільки хороше в світі і знаходити тільки добре в людях, дарувати надію близьким і втілювати свої мрії, щиро вірити і ніколи не забувати про просте людське щастя. Бажаю цінувати все, що у вас є, і насолоджуватися кожною миттю життя!

Нехай це чарівне свято наповнить все навколо різдвяним теплом і сімейним затишком! Хай щастя вічно живе у ваших  душах, а кожна мить приносить тільки радість, позитив і відмінний настрій! Бажаю, щоб Господь завжди оберігав вас і ваші  сім'ї і допомагав у здійсненні всіх  мрій!

Успіхів вам у всіх добрих починаннях!

З  Різдвом Христовим!

Недригайлівський селищний голова  Костянтин ВОЛКОВ