Проект рішення регуляторного акта

Дата: 11.01.2021 10:42

Розміщено  02.12.2020

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта  рішення «Про затвердження Положення та тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради.

Проєкт регуляторного акта - рішення Недригайлівської селищної ради «Про затвердження Положення та тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайівська лікарня» Недригайлівської селищної ради  та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 02 грудня 2020 року на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради http://nedrygaylivska.gromada.org.ua/ (розділ – «Регуляторна політика» - «Оприлюднення проектів регуляторних актів»)

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акта приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу:

Поштою на адресу: 42100, вул. Щебетунів, 7, смт Недригайлів, Недригайлівський район, Сумська область.

Електронною поштою: sel_rada@ukrpost.ua

Телефон для довідок: (05455) 55799

Проект рішення. Про затвердження Положення та тарифів на платні  медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної  ради

Додаток 2. ПЕРЕЛІК Платних медичних послуг, які надаються комунальним некомерційним підприємством   «Недригайлівська  лікарня» Недригайлівської селищної ради Сумської області