Дата: 12.01.2021 13:42

Розміщено  08.12.2020

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта  рішення «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Недригайлівської селищної ради».

Проєкт регуляторного акта - рішення Недригайлівської селищної ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Недригайлівської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 08 грудня 2020 року на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради http://nedrygaylivska.gromada.org.ua/ (розділ – «Регуляторна політика» - «Оприлюднення проектів регуляторних актів»)

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акта приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу:

Поштою на адресу: 42100, вул. Щебетунів, 7, смт Недригайлів, Недригайлівський район, Сумська область.

Електронною поштою: 04390110@mail.gov,ua

Телефон для довідок: (05455) 55799

Проєкт рішення: Про затвердження  Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Недригайлівської селищної ради

Аналіз