Традиційний «Різдвяний турнір» з міні-футболу
Напередодні Різдва Недригайлівська ДЮСШ провела свій традиційний турнір з міні-футболу серед вихованців ДЮСШ.
Позитивний настрій та доброзичливість створили особисту атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу. Перемоги та поразки зустрічались з однаковою повагою до майстерності гравців, на турнірі панував дух єдності та поваги один до одного.
У підсумку проведення змагань перше місце серед дітей 2005-2008 р.н. завоювали Філоненко Денис, Бойко Вероніка, друге місце - Дремов Артем, Стовбир Сергій, третє місце - Клименко Арсен, Мартинець Арсен, четверте місце - Паладич Владислав, Науменко Дмитро, п’яте місце - Кіяшко Оля, Острівна Маргарита.
Серед дітей 2009-2011 р.н. перше місце зайняли Горбунов Владислав, Матвіенко Артем, друге - В’юн Артем, Косміна Назар, третє - Клименко Арсен, Сідоренко Андрій, четверте - Котеленець Ярослав, Воропай Максим, п’яте - Булава Андрій, Коренев Максим.
Усі діти були нагороджені солодкими подарунками, а переможці -грамотами та медалями.