Селищним головою проведено апаратну нараду

Дата: 26.01.2021 08:20

25 січня  Недригайлівським селищним головою Костянтином Волковим проведено  апаратну нараду із  начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

Під час наради обговорювались питання декларування доходів посадовими особами місцевого самоврядування, розміщення на офіційному веб сайті громади інформації згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», організації навчального процесу в закладах освіти після закінчення локдауну, відновлення ремонтних робіт в Недригайлівській СЗОШ, передачу майна сільських рад, які приєдналися до Недригайлівської громади, забезпечення комп’ютерною технікою закладів культури та ряд інших питань.