У закладах культури громади відбулися заходи до Дня святого Валентина

Дата: 15.02.2021 13:38

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
         По закладах культури Недригайлівської селищної ради з дотриманням усіх карантинних вимог пройшла низка загальнокультурних розважальних заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені зали всім задавали піднесеного настрою.

На базі  КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля»  яскравою культурно-мистецькою програмою привітали всіх закоханих квартет та дует баяністів КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа», Ніна Кірна, Інна Сторчака, Ірина Домашенко, Віктор Ломакін та  Юлія Пушкарь - учасники художньої самодіяльності КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля».

В Іваницькому СБК-філії відбулася молодіжна розважальна програма «Коханню все підвласне», у програмі декламувалися вірші та звучали пісні про кохання.

В Зеленівському сільському клубі відбувся вечір відпочинку «Ті, кому за 50»,  в Червонослобідському сільському клубі – філії,  Віхівському СК  та Бабівському СК було проведено молодіжні конкурсно-розважальні програми «Ідеальна пара» та «Кохання». Учасниками програми стали молодь сіл Недригайлівської об’єднаної територіальної громади. Бабівський СК-філія представив виставку дитячих малюнків «Кохання моїми очима».