ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Дата: 19.02.2021 14:39

Цими днями ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, які сім років тому, стали уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були як спішні підприємці так і звичайні пенсіонери.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об’єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів.

Ми повинні ніколи не дозволити собі забути, за що віддали свої життя Олександр ШОВТУТА з Недригайлова, Сергій ГРИБЕНИК з Кулішівки чи Євген КЕРЕЧАНИН з Деркачівки.

Згадаймо наших земляків-героїв у своїх молитвах.

Давайте бути вдячними за мир і спокій на рідній Недригайлівщині, за те що наші діти можуть спокійно ходити до школи чи садка. Завдання ж дорослих – створити гідне та комфортне життя на своїх територіях, заради майбутніх поколінь.

Будьмо згуртованими, щоб Недригайлівська громада лише процвітала та розвивалася.

Недригайлівський селищний голова

Костянтин ВОЛКОВ