НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБГОВОРИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 22.02.2021 19:49

22 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де були розглянуті питання «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за 2020 рік» та «Про хід виконання «Селищної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки». Члени виконкому також затвердили тарифи на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради та на платні соціальні послуги, що надаються КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

З їх переліком можна ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи». Також були затверджені оновлені склади комісій з розгляду справ щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг, які надаються КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з житлових питань при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, адміністративної комісії при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради.

Крім цього, були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги на поховання 1 особі, постановку на квартирний облік 1 особи, знесення аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради, розглянуті заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій, інші питання життєдіяльності громади.

З питань порядку денного перед присутніми виступили керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Тетяна КОВАЛЕНКО, директор КНП «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, директор КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна БОЙКО, начальник відділу містобудування. архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир ФЕДАЙ, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, начальник відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради Ігор КРИШТОП, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Галина ЧЕРЕВКО, Людмила ТЕСЛЕНКО, Олександр ЖУК, Ігор КРИШТОП, Василь КРІПАК, Алла ЛОМОНОС, Анатолій ЧОРНЕНКО.

У ході засідання виконавчого комітету Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ неодноразово наголошував на посиленні особистої відповідальності за кожен напрямок роботи, подальшому проведенні заходів з благоустрою, тісній співпраці усіх гілок влади задля благополуччя жителів.

Особливу увагу селищний голова, спрямував на подальше покращення якості надання медичних послуг, дав відповідні доручення директору КНП «Недригайлівська лікарня» Ігорю ПОНОМАРЕНКУ.