ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТИЙ СЕЛИЩНИЙ ТУРНІР З ШАШОК ПАМ’ЯТІ ГРИГОРІЯ ПИЛИПЕНКА

Дата: 02.03.2021 08:20

27 лютого проведено перший відкритий селищний турнір з шашок, пам’яті нашого земляка, майстра гри в шашки - Григорія ПИЛИПЕНКА.

Розпочали турнір хвилиною мовчання.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівськлї селищної ради Ніна СЕРДЮК, в.о. голови Федерації шашок Віктор МІРОШНІЧЕНКО, голова Недригайлівської ветеранської організації Василь КРІПАК, дружина – Алла ПИЛИПЕНКО згадали про життя та досягнення в спорті нашого земляка.

Організатори турніру відвідали місце поховання Григорія ПИЛИПЕНКА.

Турнір проведено по трьох категоріях: юнаки до 15 років, чоловіки та жінки.

Переможцями у напруженій боротьбі стали серед юнаків: І місце – Сергій СЕРДЮК, ІІ місце – Антон ТОКАРЕНКО, ІІІ місце – Віталій ГОРДІЄНКО. Серед жінок турнірна таблиця виглядає так: І місце - Людмила ВАСИЛЬЧЕНКО, ІІ місце – Аліна ПСАРЬОВА і ІІІ місце – Анжеліка МОРИНЕЦЬ. За підсумками чоловічих ігор перемогу здобув Олександр КОСЕНКО, ІІ місце – Юрій МОРИНЕЦЬ, ІІІ місце – Зосим ЛЕЛЮШКІН.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями, призами від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, Недригайлівської ветеранської організації та пам’ятними сувенірами від сім’ї ПИЛИПЕНКО.

Пам'ятамо та шануймо видатних особистостей нашої громади.