ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 5 СЕСІЇ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРЕНЕСЕНО НА 9 БЕРЕЗНЯ

Дата: 02.03.2021 11:20

1 березня було заплановане друге пленарне засідання 5 сесії Недригайлівської селищної ради, яке, на жаль не відбулося.

На сесію з’явилося лише шість депутатів.

Дуже прикро, що депутати селищної ради, які обрані до законодавчого органу місцевого самоврядування, де повинні представляти інтереси виборців своїх виборчих округів проігнорували вирішення вкрай важливих для жителів громади питань. Зокрема, питання що стосуються набуття права громадян на землю, внесення  змін до селищного бюджету.

Не  розглянутими залишилось 79 питань.

У підвішеному стані також залишилося питання організації харчування дітей в школах та дитячих садочках. Неприйняття рішення «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних групах, дошкільних навчальних закладах та учнів у закладах загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади» тягне за собою  невиконання загальноосвітніми закладами громади норм нового Санітарного регламенту, який вступив в дію з 1 січня поточного року.

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ переніс проведення пленарного засідання на 9 березня 2021 року.

Сподіваємося, що обрані людьми депутати все ж таки будуть працювати на конструктив та розвиток громади.