ОЗЕЛЕНЕННЯ – ВАЖЛИВА ЕКОЛОГІЧНА СКЛАДОВА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

Дата: 10.03.2021 18:16

Нині питання озеленення та благоустрою територій є напрочуд важливим, адже це дає змогу проводити свій час в комфортних умовах під час спеки, адаптуватися до зміни клімату та просто отримувати естетичне задоволення.

Благоустрій та озелення територій – не лише створення комфорту, а й турбота про самопочуття, здоров’я людей та довкілля. Правильно підібрані рослини очищують повітря, перешкоджають розповсюдженню пилу та шуму, зменшують температуру повітря.

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів нараду, на якій обговорили концепцію комплексного озеленення та благоустрою центральної частини селища Недригайлів.

На робочій зустрічі архітектор Юрій ХАРЧЕНКО та ландшафтний дизайнер Іван КОРОТУН представили декілька розроблених проєктів на прикладі міста Суми.

Очільник Недригайлівської громади зазначив, що максимальне озеленення територій підвищить рівень благоустрою, загального доброботу та екологічно оздоровить Недригайлів.

Найближчим часом селищний голова разом з виконавчим комітетом мають намір розробити і реалізувати проєкт озеленення та благоустрою центральної частини селища Недригайлів.

Напрацювання будуть представлені до громадського обговорення.