МУЗИКА - МИСТЕЦТВО, ЩО ЛІКУЄ ДУШУ

Дата: 15.03.2021 08:31

Коли людина хоче відпочити варто лише почути прекрасні ніжні звуки. Вчені вже давно довели фантастичний позитивний вплив музики на організм людини.

У комунальному закладі "Недригайлівська дитяча музична Національному" вже давно знають, що якщо відвідати концерт гарної музики, то заряд енергії та життєвої сили поповниться на довгий час.

Тому для поціновувачів музичного мистецтва 12 березня викладачі закладу організували вечір-відпочинок "Весняний настрій". Захід відвідали Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ та заступник селищного голови Володимир ШУДА.

Всі присутні мали змогу насолодитися музичними творами відомих музикантів.

Композиції лунали у виконанні викладачів по класах фортепіано, баяну, гітари та бандури.

Неймовірне та професійне виконання просто заворожувало.

Загалом у Недригайлівській дитячій музичній школі проводиться навчання на музичному відділі, хореографічному та художньому відділення. Всього в закладі навчається 146 дітей (120 з Недригайлівської, 20 з Вільшанської та 6 з Коровинської громад).

Безумовно дитяча музична школа потребує всілякої підтримки, зокрема, у питанні придбання нових музичних інструментів.

Попри всі труднощі, завдяки колективу на чолі з директором Оленою ДЯДЧЕНКО вихованці закладу ставали неодноразовими переможцями та учасниками різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсів.