ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 24.03.2021 08:10

Зараз на території громади спеціалізованою організацією, яка перемогла у відкритих публічних торгах, проводяться роботи з видалення аварійно небезпечних дерев, вирізка яких потребує виконання робіт підвищеної складності.

На минулому тижні на кладовищі в районі Пісок селища Недригайлів подібні роботи вже були проведені. Видалено 58 аварійно небезпечних дерев.

Цими вихідними відбулося випилювання на кладовищі біля Митрофанівського храму. Наслідки робіт виявились дещо непередбачуваними, зафіксовано пошкодження пам’ятних знаків та хрестів.

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ особисто проінспектував стан виконання робіт та обсяг завданих збитків.

Приносимо свої вибачення всім, кому була заподіяна ненавмисна шкода.

Роботи з ліквідації наслідків будуть проведені в найкоротші терміни.

Попередньо, 15 лютого 2021 року за предметом закупівлі «Послуги з видалення аварійно небезпечних дерев, вирізка яких потребує виконання робіт підвищеної складності», на території Недригайлівської селищної ради відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» оголошено спрощену закупівлю на суму 199200 гривень з інформацією про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом ринкових цін.

Публічні торги відбулися 2 березня 2021 року о 15 год.46 хв. в електронній системі закупівель «Закупівля на prozorro.gov.ua».

Після проведення аукціону переможцем визнано ФОП «Тромза Сергій Вікторович» з ціновою пропозицією 99 999 грн.

Відповідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі», укладений Договір про надання послуг від 15 березня 2021 року № 98.

ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ДОГОВОРУ:

- виконавець відповідає за якість Послуг;

- шкода завдана комунальному майну та майну третіх осіб завдана з вини Виконавця під час надання послуг «Послуги з видалення аварійно-небезпечних дерев, яких потребує виконання робіт підвищеної складності за кодом «Єдиний закупівельний словник» ДК 021-2015 77210000-5 лісозаготівельні послуги. Кронування дерев», підлягає відшкодуванню за рахунок Виконавця.

Оплата буде проведена згідно акту виконаних робіт по закінченню наданих послуг.