ДОРОГІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 24.03.2021 15:52

Нині епідемічна ситуація з приводу захворюваності на COVID-19 на території всієї Сумської області, в тому числі, і Недригайлівської громади, змінилася. Збільшився відсоток захворілих.

Відповідно до протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумської області встановлено з 00 год. 00 хв. 24.03.2021 «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідальність за збереження здоров’я та життя всіх нас, залежить від кожного особисто. Не дайте можливості з’єднатися ланцюгу коронавірусної інфекці та не знехтуйте всіма раніше проведеними карантинними заходами!

Дотримуйтеся всіх карантиних заходів!

Соціальна дистанція, носіння масок, використання засобів дезінфекції - це ті прості правила, які необхідно виконувати. Якщо відчуваєте слабкість, помітили прояви симптомів хвороби, не гаючи часу, одразу зверніться до свого сімейного лікаря!

Бережіть себе і своїх близьких.

Дякую за свідомий підхід та порозуміння.

Недригайлівський селищний голова

Костянтин ВОЛКОВ