МОБІЛЬНА ГРУПА ПРОВОДИТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНІ ТА ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ

Дата: 25.03.2021 11:38

Сьогодні, мобільною групою для моніторингу дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, у складі представників Роменського управління Держпродспоживслужби Недригайлівського сектору державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, відділення поліції № 1  (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  та Недригайлівської селищної ради було перевірено 22 суб’єкта господарювання, які здійснюють свою діяльність на території селища Недригайлів.

Мобільною групою було надано роз’яснення та вказівки щодо необхідності дотримання протиепідемічних вимог у зв’язку  з перебуванням області у «червоному» рівні епідемічної небезпеки, пов’язаною з пандемією коронавірусної хвороби.

Наголошуємо, що на даний час мобільна група проводить роз’яснювальні та попереджувальні заходи, надалі, у разі виявлення порушень, будуть складатися адміністративні протоколи за порушення карантинних вимог.