НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБГОВОРИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 25.03.2021 16:57

25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де основними стали питання «Про стан розвитку торгівельного та побутового обслуговування на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Недригайлівської селищної ради на 2017-2020 роки», «Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території Недригайлівської селищної ради».

Члени виконкому також затвердили план основних заходів цивільного захисту Недригайлівської селищної ради на 2021 рік, прейскурант цін на платні послуги в закладах культури Недригайлівської селищної ради. Також був затверджений оновлений склад конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, був переглянутий облік громадян, яких взято на квартирний облік у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, надано дозвіл КНП «Недригайлівська лікарня» на виготовлення проєктно-кошторисної документації: «Реконструкція будівлі корпусу інфекційного відділення у будівлю відділення стаціонарної паліативної медичної допомоги за адресою: вулиця Шкільна 12 в, смт Недригайлів, Сумської області».

Крім цього, прийняті рішення про призначення тимчасовим перевізником з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Недригайлів – Горькове, інвентаризацію житлових приміщень, які належать на праві користування або праві власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які проживають на території Недригайлівської селищної ради та перевірку стану їх збереження опікунами та піклувальникам, надання матеріальної допомоги на поховання 1 особі, постановку на квартирний облік 1 особи, знесення аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради, розглянуті заяви громадян щодо видачі довідок про склад сім’ї для оформлення житлових субсидій, інші питання життєдіяльності громади.

З цими та іншими документами можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, директор КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна БОЙКО, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Віталій КЛИМЕНКО, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анна ТИМЧЕНКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир ФЕДАЙ, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Алла ЛОМОНОС, Олександр ПУЛЯХ, Анатолій ЧОРНЕНКО, Ігор ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Олександр ЖУК, Ігор КРИШТОП, Василь НИКОНЕНКО, Михайло В’ЮН.

Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ наголосив на тому, що найкращий показник діяльності селищної ради – це покращення життя наших громадян.