ДОКИ ІНШІ ГОВОРЯТЬ ПРО КРАЩИЙ СВІТ, МИ ЙОГО СТВОРЮЄМ, - КОСТЯНТИН ВОЛКОВ

Дата: 29.03.2021 08:04

26 березня відбулося засідання шостої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

На розгляд виносилося питання "Про негативні наслідки випилювання дерев на кладовищах селища Недригайлів та заходи щодо їх невідкладного усунення".

Перед початком засідання, з метою прийняття об'єктивного рішення, за пропозиціює Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА депутати відвідали кладовище біля Митрофанівського храму. Кожен депутат мав змогу особисто проінспектувати стан упорядкування цвинтару.

Після чого відбулося спільне закрите засідання постійних комісій.

На початку сесійного засідання до порядку денного було включено ще одне питання, а саме "Про звільнення з посади заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЯКОВЕНКА Євгенія Анатолійовича", у зв'язку з написанням заступником заяви про звільнення за власним бажанням.

По обох питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.

Закриваючи пленарне засідання, очільник Недригайлівської громади звернувся до присутніх депутатів з промовою.

"Один із депутатів попросив, щоб я не називав вас друзі, а шановні депутати. Мабуть, він просто не вірить в дружбу. І не вірить, що серед вас є мої друзі. Подібні ситуації дані Богом, щоб показатить реальний політичний розклад. Виявить тих людей, які чекають коли ти спіткнешся. Я не буду оправдовуватись, бо моїм друзям це не потрібно, а вороги не повірять. Доки інші говорять про кращий світ, ми його створюєм!", - наголосив Костянтин ВОЛКОВ.