«НАША ЦІЛЬ – ЩАСЛИВІ ЛЮДИ»

Дата: 29.03.2021 13:40

На цьому під час апаратної наради, що відбулася 29 березня у залі засідань місцевої влади, наголосив Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Саме щасливі люди, на думку голови, є індикатором сталого розвитку своєї території, правильної роботи органів місцевого самоврядування.

Звертаючись до присутніх, Костянтин ВОЛКОВ зазначив, що громада зможе жити і розвиватися тільки тоді, коли всі почнуть працювати як єдине ціле. Також селищний голова відмітив, що заклади громади мають підходити до раціонального використання коштів та шукати шляхи наповнення селищного бюджету.

Одним із пріоритетних напрямків роботи на найближчий місяць має стати благоустрій та упорядкування території.

Очільник громади закликав керівників установ,підприємств, організацій, працівників апарату селищної ради та всіх жителів до взаємодії у наведенні чистоти та порядку на Недригайлівщині.