СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Дата: 01.04.2021 16:22

Цього року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»  проводить 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», яка триватиме  з 1 квітня до 30 вересня 2021 року, головною метою якої є збір коштів  для придбання неонатального медичного обладнання  для дитячих лікарень та пологові будинки.

Кошти, зібрані мешканцями нашої громади, будуть направлені на закупівлю медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Для поліпшення лікування і виходжування немовлят сьогодні відділення інтенсивної терапії новонароджених потребує:

-  Систему для кисневої терапії НС-150 – 5 одиниць (орієнтовна вартість однієї 37,0 тис. гривень);

- Обігрівач немовляти ВW-50 - 5 одиниць (орієнтовна вартість одного 133, 5 тис. гривень);

-  Обігрівач операційного столу гелевий ОР-3 одиниці (орієнтовна вартість одного 164,7 тис. гривень);

-  Портативний прилад для отоакустичної емісії ОtoRead(орієнтовна вартість 217,0 ти. гривень);

-  Електрокардіограф 1-3-х канальний Юнікард (орієнтовна вартість 17,0 тис. гривень).

Орієнтовна загальна потреба: 1 580,6 тис. гривень.

Акція проходитиме  в адаптивному режимі до змін стану захворюваності  та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: https://sercedoserca.com.ua/.

Просимо всіх небайдужих долучитися до цього суспільно-важливого  благодійного проєкту!

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

АТ КБ “Приватбанк”

IBAN UA 173052990000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю  медичного обладнання  для Сумської області

ПАТ “Кредобанк”

IBAN UA 393253650000002600501306399, ЄДРПОУ 325365.