СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ «СТАРОСТА - ПОСАДОВА ОСОБА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Дата: 05.04.2021 16:53

Староста є складовою системи місцевого самоврядування в Україні.

Спроби удосконалення законодавчого регулювання інституту старост, зміна принципу обрання старост, законодавча невизначеність із формуванням старостинських округів, широка сфера компетенцій старости, зумовлюють виникнення безлічі питань відносно організації роботи старост.

Старости старостинських округів Недригайлівської селищної ради взяли участь у онлайн-семінарі «Староста - посадова особа місцевого самоврядування», який був організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», спільно із всеукраїнськими інформаційно-аналітичними виданнями

"Радник Старости" та "Місцеве Самоврядування", в рамках експертної підтримки територіальних громад.

Працювали у форматі запитання-відповідь. Розглянули тему «Староста - правник: щоб працювати, дотримуємося норм законодавства».