ПАМ’ЯТЬ ПРО ПОДІЇ 1986 РОКУ - ЦЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО НАСТУПНОМУ ПОКОЛІННЮ

Дата: 06.04.2021 15:17

6 квітня Недригайлівський селищний голови Костянтин ВОЛКОВ провів робочу зустріч з представниками громадських організацій «Союз Чорнобиль України» та «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля»

Участь у нараді взяв і голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

Говорили про підготовку заходів до 35-річниці катастрофи на ЧАЕС та перспективу підготовки макету книги пам’яті «Я чорнобилець», автором якої є наш земляк, ліквідатор аварії Віктор ЛОМОНОС.

Автор зазначає, що у книзі відображена одна з найтрагічніших сторінок в історії України – аварія на Чорнобильській атомній електростанції, її масштаби, наслідки та вплив на сьогодення. Реальні історії, реальні події, реальні люди . Їх нарекли ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.

За своїм змістом видання виходить за межі Сумщини, адже розповідає про діяльність громадських організацій чорнобильців і в інших містах, районах області та України.

Книга розрахована на широке коло читачів.

«Пам’ять про події 1986 року - це те, що потрібно наступному поколінню, адже свого часу люди свідомо ризикували власним життям заради майбутнього», - зазначив очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ.

Голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО зазначив про свою підтримку та наголосив, що така книга не дасть забути про тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи кожного з нас.