ОНОВЛЮЄМО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ЗАДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 08.04.2021 11:27

Нещодавно, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 03.03.2020 № 184 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» Недригайлівська селищна рада отримала комп’ютерну техніку – два персональні комп’ютери та два ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням та пакетами офісних програм, чотири багатофункціональних пристрої, мережевий маршрутизатор. Також в межах виконання проєкту World Bank Ukraine та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг» відділ праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради отримав сучасні меблі.

Зокрема, завезені шафи для документів, столи для прийому громадян, стільці, столик для відвідувачів, лавки для очікування, тумби та офісні крісла. Усього вісім найменувань на суму понад 50 тисяч гривень.

Меблі призначені для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, фахівців з соціальної роботи.