"ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БІБЛІОТЕКА МАЄ СТАТИ ЦЕНТРОМ СПІЛКУВАННЯ, РОЗВИТКУ ТА ДУШЕВНОГО ВІДПОЧИНКУ"

Дата: 09.04.2021 11:22

Про це під час відвідування комунального закладу "Недригайлівська публічна  бібліотека" зазначив Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Директор бібліотеки  провела  очільнику  громади  ознайомлення  із закладом. Було вивчено стан справ та перспективу розвитку  книгосховища.

Важливим показником роботи  бібліотечного закладу має стати рівень  книгозабезпечення, поповнення фонду, комп'ютеризація.

На думку селищного  голови, бібліотеку потрібно реорганізувати  у новий бібліотечно-культурний центр, провести модернізацію, розширення спектру послуг, що будуть ним надаватися.