БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЙ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ МАЄ БУТИ ПРОВЕДЕНО З УРАХУВАННЯМ ДУМКИ ГРОМАДСЬКОСТІ

Дата: 28.04.2021 10:08

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів робочу зустріч із архітектором Юрієм ХАРЧЕНКОМ та ландшафтним дизайнером Іваном КОРОТУНОМ щодо проєктування та реалізації концепції комплексного озеленення та благоустрою центральної частини селища Недригайлів.

У ході зустрічі напрацювали план проєкту по озелененню та благоустрою КСК "Колос", здійснили фотозйомку об’єкта та детально пройшлися по всіх локаціях.

"При проєктуванні території культурно-спортивного комплексу маємо використовувати максимально раціональний підхід, врахувавши інтереси населення всіх вікових категорій", - наголосив Костянтин ВОЛКОВ.

Вже зовсім скоро проєктні роботи звершаться та будуть представлені до громадського обговорення.