НА СВЯТА З ПОДАРУНКАМИ

Дата: 05.05.2021 16:30

Сьогодні завдяки сприянню Державного навчального закладу "Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" вихованці Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області отримали великодні гостинці.

Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області є закладом соціального захисту, який створено для тривалого (стаціонарного, терміном до 9 місяців) або денного перебування дітей віком до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Вручили подарунки дітям директор навчального закладу Михайло ГУЗЬ, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ та старостата Хоружівського старостинського округу Олександр ХАРЬКО.

Найкращою подякою для дорослих стали щирі посмішки малечі.