МАТЕРІВ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ З НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ НАГОРОДИЛИ ПОЧЕСНИМИ ВІДЗНАКАМИ

Дата: 07.05.2021 12:16

Біль щодня тривожить душу кожного з нас, Україна втрачає кращих своїх патріотів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей.

Підтримка родин загиблих бійців важлива та особлива справа.

В переддень свята Дня матері, на початку другого пленарного засідання восьмої сесії Недригайлівської селищної ради Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ спільно із військовим комісаром Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Віктором САМОНОВИМ вручили почесну відзнаку "Орден матері бійця АТО" матері загиблого воїна Вірі ШОВТУТІ.

Староста Кулішівського старостинського округу Юрій КОРОТКИЙ привітав зі святом та вручив таку саму відзнаку матері загиблого воїна Софії ГРИБЕНИК, яка по сімейним обставинами не змогла взяти участь в урочистому зібранні.

Схиляємо голови та дякуємо жінкам, які виховали справжніх Героїв????????.

Олександр ШОВТУТА та Сергій ГРИБЕНИК загинули 3 вересня 2014-го року під час обстрілу з території Росії із РСЗВ «Смерч» базового табору артилерійського полку в селі Побєда????????.

Пам'ятаймо ціну мирного неба над нашими головами!